کوجاس اپلیکیشنی متفاوت برای تلفن های هوشمند است که توسط تیم نگاه آریایی تولید و با هدف دسترسی سریع و آسان کاربران به خدمات و اصناف و اماکن اطراف خود طراحی شده و روز به روز بر کاربران و اصناف آن افزوده می شود.کلمه کوجاس در لهجه اصفهانی به معنای کجاست می باشد که با تلاش تیم فنی و ایده پردازی خلاق و مجرب پیاده سازی و منتشر شده است.


کوجاس امکان جستجوی پیشرفته را برای مخاطبین فراهم میکند. آنها می توانند کسب و کارهای مورد نیازشان را بر اساس نوع صنف و محل استقرار و نام جستجو و آنها را ارزیابی کنند .شما با کوجاس در شرکت ،مغازه ،کارگاه و .... مد نظر خود خواهید بود و به طور مجازی به اطلاعات ، تصاویر ،خدمات محل انتخابی خود دسترسی خواهید داشت. اینجا برای هر صنفی که بخواهید آدرس وجود دارد و با دسته بندی مناسب به راحتی یک دفترچه تلفن مصور و نا محدود خواهید داشت.
در کوجاس :
هر صنف یک صفحه کامل خواهد داشت که گالری تصاویر،توضیحات شغلی کامل، نقشه محل ، انواع محصولات، خدمات و سرویس ها و راههای تماس سریع و حتی لینک به وبسایت در آن پیش بینی شده است.
در کوجاس :
صنف مورد علاقه خود را نشان کنید و در دسترس سریع قرار دهید و فقط کافیست در منوی نرم افزار وارد قسمت علاقمندی ها شوید و آدرس مد نظر خود را دنبال کنید.
در کوجاس :
شما می توانید آدرس انتخابی را در شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید یا آن را از طریق پیامک ارسال کنید.
در کوجاس :
به مکان صنفی مورد علاقه خود نظر بدهید ، با مسیر یاب هوشمند نرم افزار به راحتی به آن مراجعه کنید و یک زندگی هوشمند را تجربه کنید.کوجاس هم برای صاحبان کسب و کارهای مختلف مناسب است و هم برای عموم شهروندان، گردشگران و تورهای آموزشی و ... که به دنبال صنف مد نظر شان هستند.
ما به کاربران و صاحبان اصناف کمک خواهیم کرد در دنیای پر مشغله و مدرن امروزی تجربه ای دیجیتال و کاربردی را داشته باشند.در وقت خود صرفه جویی کنند، خدمات ایده آل خود را معرفی کنند و یا بیابند .
با چند کلیک ساده ، از آدرس های غلط و پیچیده رها خواهید شد. فقط از کوجاس بپرسید و با صبر و حوصله به آدرس دقیق خود راهنمایی شوید .