چگونه فروشگاه خود را در کوجاس ثبت کنیم؟

با مراجعه به قسمت ثبت کسب و کار در سایت یا اپلیکیشن کوجاس می توانید کسب و کار خود را وارد برنامه کنید.


برای ویرایش آگهی خود از چه طریق اقدام کنیم؟

داخل اپلیکیشن کوجاس صفحه مربوط به فروشگاه خود را باز کنید، در انتهای صفحه، کلید مدیریت آگهی را لمس کنید، مراحل را تا انتها طی کنید تا به صفحه ویرایش مشخصات خود برسید.


آیا فروشگاه خود را باید هم در سایت و هم در اپلیکیشن کوجاس ثبت کنیم؟

خیر، ثبت از طریق برنامه یا سایت تفاوتی ندارد و شما با یکبار ثبت می توانید کسب و کار خود را هم در سایت و هم در اپلیکیشن مشاهده کنید.


آیا می توان مکان های دیدنی و بناهای تاریخی شهر خود را در کوجاس ثبت کنیم؟

بله، ثبت یک کسب و کار با ثبت یک مکان عمومی تفاوتی ندارد. بعنوان مثال می توانید یک مکان عمومی یا یک پمپ بنزین یا گاز را در صورتی که در برنامه موجود نیست ثبت کنید.


ثبت کسب و کاردر کوجاس چه مزایایی دارد؟

در جامعه امروزی ، موبایل های هوشمند به عنوان یک ابزار همیشه همراه ، نقش مهمی در زندگی روزمره یافته اند و این موضوع موجب شده تا خدمات و نرم افزارهای کاربردی سازگار با این گوشی ها روز به روز افزایش یابد و اپلیکیشن کوجاس نیز در همین راستا ، با دارا بودن هزاران آدرس و اطلاعات تماس دقیق اماکن، اصناف و مشاغل به عنوان یک دفترچه تلفن مصور و هوشمند می تواند در بسیاری از موارد و در کمترین زمان ، راهنمای کاربران در انتخاب هایشان باشد.

در این اپلیکیشن با توجه به اینکه اصناف ، ادارات و ارگان ها ، مراکز خرید ، پارک ها و اماکن تفریحی – رفاهی ، جایگاه های سوخت و ... با اطلاعات کامل شامل تصاویر، آدرس ، مکان یاب gps ، اطلاعات تماس ، توضیحات و ویژگی ها ثبت شده اند و بصورت رایگان قابل دانلود و نصب می باشد ، می توان گفت استفاده از آن برای کاربران بسیار مفید و لذت بخش خواهد بود.

در یک جمله باید گفت اگر این اپلیکیشن روی گوشی شما یا اطرافیانتان نصب نیست ، تنها یک دلیل بیشتر ندارد و آن هم مطلع نبودن از وجود آن و ویژگی هایش می باشد .


کوجاس زیر نظر کدام سازمان فعالیت می کند؟

کوجاس زیر نظر کانون نگاه آریایی با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت می کند و وابسته به هیچ حذب و گروهی نمی باشد.


چه کسانی از برنامه کوجاس استفاده می کنند؟

تمام کسانی که دوست دارند اطلاعات دقیق و آدرس و مشخصات صنوف ، مراکز دولتی ، خصوصی ، فرهنگی ،خدماتی و گردشگری اطراف خود را ببینند در گروه مخاطبین این اپلیکیشن قرار می گیرند. شهروندان اصفهانی ،آژانس ها، گردشگران و تور لیدرها، شرکت های بازاریابی و فروش ،مدیران شهری و مسئولین ، صاحبان کسب و کار و... جزو مهمترین کاربران کوجاس قلمداد می شوند.


مزیت کوجاس نسبت به سایر برنامه های مشابه چیست؟

کوجاس با درج اطلاعات دقیق اماکن ثبت شده ، رابطه کاربری ساده و کامل ، برنامه نویسی قدرتمند و ایمن در حال حاضر بر سایر برنامه های مشابه برتری داشته و کاربران آن روز به روز در حال افزایش هستند و در آینده ای نه چندان دور جزو پر کاربردترین اپلیکیش های موبایل خواهد شد.

در این اپلیکیشن صاحبان اصناف می توانند مدیریت صفحه خود را در دست بگیرند و با تغییر اطلاعات و تصاویر پس از تایید اپراتور به مشتریان و کسانی که آنها را جستجو می کنند ، اطلاع رسانی به روزی داشته باشند.


آیا پس از ثبت در کوجاس هزینه اضافی بابت ویرایش و یا تغییر شغل باید پرداخت شود؟

خیر، علاوه بر اینکه شما صفحه مشخصات کسب و کار خود را به دفعات دلخواه می توانید ویرایش کنید، در طول مدت قرارداد خدمات پشتیبانی کاملا رایگان ارائه می گردد و هزینه اضافی دریافت نمی شود

اگر رمز عبور خود را فراموش کردم، چگونه رمز جدید دریافت کنم؟

در اینصورت گزینه «بازیابی رمز عبور» را در پایین صفحه ورود انتخاب نمائید، سپس شماره موبایلی را که با آن ثبت نام کرده‌اید وارد نمائید تا به صفحه تغییر رمز منتقل شوید.